Търсене на постове: микроблог

Петър Илиев
pesho
Направихме официален микроблог на @sedembg. Които се интересува може да следи новите неща около сайта.
Мануел Симеонов
Manuel
хах, @man0l колко микроблога имаш ffs ? :)
Мануел Симеонов
Manuel
Ох, стига микроблог, it's цигара time =) наздраве на всички
Георги
nickname778
Ебаси тоя моя комп съвсем е изтрещял ( и той като мене ) - взе самостоятелно да възкръсва от пепелта, докато аз микроблогвам :D
Георги Матеев
georgimateev
ей флъдери, оставете ми на мира микроблога!!!! :D
Богомил "Бого" Шопов
bogo
По данни на @Silvina статията за използване на микроблогването в бизнеса ще се появи в следващия брой на .NET в началото на февруари.
Мануел Симеонов
Manuel
@Qlamoff, ми не аз не спамя с цел да съм в най-активни, просто си микроблогвам кат ми падне, ама е учудващо, че още не съм в най-активни ;) добри сте!
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хелоуууу ту ол микроблогърс ;) (ще ме извините ако има някаде грешки ;) )
Ивелин Георгиев
h4ckY
А добро утро на всички микроблогъри :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
Добро утро на всички колеги микроблогъри ;)
Цветелин Павлов
sentinel
@naddito - пф... така е с микроблоговете :)
Богомил "Бого" Шопов
bogo
Каним всички блогъри и микроблогъри на ежегодния BlogCamp2009 - елате да се запознаем с парти и конференция.
Ивелин Георгиев
h4ckY
А добро утро на всички ранобудни микроблогъри :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@Nick хахахахахаха лудница е човек ;) трябваше да го микроблогнеш от телефона със снимка :)
Petya
Principessa
опа микроблогърите!!! кога ще се събираме пак? в Мама Миа им е мъчно за нас вече :D
Страница: 15 16 17 18 19

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата