Търсене на постове: микроблог

lazyfactory
болни сте. "да земем да се видим, та да микроблогнем заедно и да се снимаме "
Petya
Principessa
@h4ckY ти пък кога успя да микроблогнеш на Батенберг? ааа? :) и как не съм те засякла :) хахах
mudisoft
@joronedelchev, прав си за фейсбук от части... има още да навлиза по наще ширини, ама се надявам да е по-скоро. само се притеснявам за бъдещето на микроблогинга
Стефан Митев
Rx-Ende
Е, аз ще си лягам. Обещавам да микроблогвам от време на време :) На тези, с които ще се видим на 2 - до скоро, на останалите - Весело прекарване :)
Цветелин Павлов
sentinel
@Dr1nata - шшш джингиби, влез у скайпа, че отровихме на хората микроблога бе!
Стефан Митев
Rx-Ende
@kypidoncheto Chill :) Лек парфюм и сичко ще е куул ;Р Аааайде лека нощ пък ти послушай микроблог колегите и иди бре моме :D
Стефан Митев
Rx-Ende
@georgivar Уелкъм ту ауър хъмбъл микроблог нетуърк :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
бях на есенния панаир на книгата в НДК - сега ще микроблогна в сайта
Владимир Комаров
Hamaelleon
@svejo: например, когато напиша няколко поста в микроблога и искам да ги пусна тематично свързани трябва да ползвам # но при вас това не работи (логично), та..?
http://svejo.net/home/link_summary/112670-Moqta-koledna-blagotvoritel...kciq
Стефан Митев
Rx-Ende
@LiDSoN Аз и моята завидна лудост в моменти, в които не ми пука :) Ако не микроблогвам няколко да знаете, че вероятно съм със счупени пръсти/ръце/кокаляци :D
Анди
Andrey
...и реших и аз да микроблогна мъничко по препоръка :)
Ruslan Trad
Sham
Нова микроблогинг система? http://www.yep.bg/
Богомил "Бого" Шопов
bogo
WP се използва и за микроблогове
Serjo
Serjo
Микроблоговете растат...
http://www.160.bg/
P2P Конференция 2009
p2p-2009
Вече си имаме микроблог в който ще пишем какво става с подготовката на това най-интересно за страната събитие.
Страница: 16 17 18 19 20

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата