@joronedelchev, прав си за фейсбук от части... има още да навлиза по наще ширини, ама се надявам да е по-скоро. само се притеснявам за бъдещето на микроблогинга
@svejo: например, когато напиша няколко поста в микроблога и искам да ги пусна тематично свързани трябва да ползвам # но при вас това не работи (логично), та..?
@LiDSoN Аз и моята завидна лудост в моменти, в които не ми пука Ако не микроблогвам няколко да знаете, че вероятно съм със счупени пръсти/ръце/кокаляци