Търсене на постове: микроблог

Владимир Комаров
Hamaelleon
имам 49 RSS абоната за 2 месеца натрупани.. при условие, че не блогвам, а само микроблогвам отвреме навреме го броя като постижение; това са 49 "реални" човека,
stefcho
stefcho
микроблогър исках да кажа. пардон.
Момчил
McFly
Най-накрая и аз с микроблогче :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
пия поредния горещ чай, но все още усещам главата си като балон.. имам доста да пиша в микроблога си, че се насъбра от тия дни, мисля да почна след малко
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хайде да микроблогнеме и от работата :) Всичко върви перфектно :)
Екип Нула
0crew
имаме вече видео- раздел и интегрирани публикациите от микроблога ни тук. Комнинацията между много технологии е полезна.
Ивелин Георгиев
h4ckY
Хайде колеги микроблогъри, отивам да гледам една серия на Др. Хаус и после се мятам под завивките че утре ме чака път :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
сега ще се оплача от СГТ в микроблога си, всяка сутрин и вечер едно и също :(
Леприкон
ZzZaPyr
Добро утро микроблогъри ;) Тази сутрин за разлика от вчерашната вечер съм абсолютно нормален ;) Как сте :P
Леприкон
ZzZaPyr
Добър вечер госпожи и господа микроблогъри. Ударило ме е на простотия в тази невероятна октомврийска вечер ;)
Ивелин Георгиев
h4ckY
какво става колеги микроблогъри.
Мартин Маринов
podmatrix
Let the "Васа" be with you! Драги колеги микроблогъри и добър вечер :D
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : съвета ти за раздалечаване на постовете в микроблога е взет под внимание; ще мисля още в тази посока..
http://www.vlkomarov.info/micro-blog/p:102/
Георги Матеев
georgimateev
@LiDSoN ами една идея по-добре отпреди няколко часа. Ако ще чатим дай скайп направо, че тука е микроблог (бледо копие казах)
Георги Матеев
georgimateev
Истината е, че цялата тая микроблогинг хава е едно бледо копие на IRC и нищо повече. Единственият плюс е, че тук няма инвайтове.
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата