Hamaelleon
имам 49 RSS абоната за 2 месеца натрупани.. при условие, че не блогвам, а само микроблогвам отвреме навреме го броя като постижение; това са 49 "реални" човека,
stefcho
микроблогър исках да кажа. пардон.
Hamaelleon
пия поредния горещ чай, но все още усещам главата си като балон.. имам доста да пиша в микроблога си, че се насъбра от тия дни, мисля да почна след малко
0crew
имаме вече видео- раздел и интегрирани публикациите от микроблога ни тук. Комнинацията между много технологии е полезна.
h4ckY
какво става колеги микроблогъри.
Hamaelleon
@man0l : съвета ти за раздалечаване на постовете в микроблога е взет под внимание; ще мисля още в тази посока..
http://www.vlkomarov.info/micro-blog/p:102/
georgimateev
Истината е, че цялата тая микроблогинг хава е едно бледо копие на IRC и нищо повече. Единственият плюс е, че тук няма инвайтове.