@cruzz16 : на мен двете са ми на разстояние един Ctrl-Tab, микроблогването не ми пречи на кодването, стига да не засягам теми като кифли, цици и подобни
@lazyfactory : споко бе, да го оставим @man0l да го препитват във vbox а ние да си поговорим за .. цици .. пак тва щото стигнах до 69 пост в микроблога