axeny
Защо ли ми се спи все още и кога микроблога ще вдигне Pr
Mariyan
Ей нямам време да микроблогна, много работа, много нещо.. тц тц тц.
rhea
Ехей микроблогъри, може ли д ами препоръчате някой готин и добър куест? Че ми се е прииграло нещо такова.
svejo
Вече правим 3 дейности едновременно - микроблогване, шах, програмиане
dzone
нещо не мога да си напиша едно микроблогче дето да излезе на началната страница
Mariyan
К'во става яко зарибени микроблогъри?!