Търсене на постове: микроблог

Йордан
Qlamoff
@Mishef мисля, че сам няма да се справиш за това- викай приятелите си от микроблога :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
Днес по-рано и колегите ми направиха подарък за РД-то, довечера ще микроблогна подаръците с прикачени снимки :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@cruzz16 : това е цензурираната ала Ташак версия, добре че имам ограничение на символите в микроблога и че имам понякога малко срама ;)
Стефан Митев
Rx-Ende
Моля за вниманието ви блогъри/микроблогъри/both! Behold! Новата ми простотия! Аз съм Блогърче! http://docs.google.com/Doc?id=dg7ttk4b_8czdg9bd5
Владимир Комаров
Hamaelleon
@rhea : ами аз затова в свободното време сега си пиша микроблог, а после ще си направя и блога.. така поне ще имам контрол над нещата. и сбогом WP :)
http://www.vlkomarov.info/micro-blog/
Petya
Principessa
аааа лягам си :Р sry утре ще отговарям на микроблогове :D la rivedere ;) (румънски е тва за непросветените) :D
Petya
Principessa
айде любими ми микроблогъри ;) изоставам ви. лека ;)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@lazyfactory: ами крайно време беше да го пренапиша сайта, то пак не е завършен както виждаш, но работа, сега правя една благинка за микроблога
Владимир Комаров
Hamaelleon
@lazyfactory: кой сайт? сайтът или блогът? щото блогът лека полека ще е аут, а микроблога "Две яйца и морков" ще расте :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@antubis: кои текстове? цял микроблог пуснах събота и неделя бре :) става бавно щото все пак е личен сайт и за него никога няма достатъчно време..
Георги
nickname778
@RMPG я по-добре си микроблогвай тогава ;) Иначе хамачито може да ти го изпратим 1 МБ е ;)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@antubis: да бе, знам :D хм, да се похваля, имам си вече RSS в сайта, засега е само микроблога, ама за днес толкова..
http://www.vlkomarov.info/rss/
Владимир Комаров
Hamaelleon
Готово, имам си вече много простичък микроблог, сега трябва да направя да ги разбива по n на страница, да прави RSS-а и може би търсачка след това, но! TimeOut!
http://www.vlkomarov.info/micro-blog/
Petya
Principessa
пфффф Стига бе! Не спамя толкова! За кво съм на 1во място по микроблогване??? :D:D:D:D та така де... днес ми беше 1я работен ден на новата работа! СУПЕР Е!!! :)
cigars
Официалният микроблог на cigars.bg :)
Страница: 20 21 22 23 24

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата