Търсене на постове: микроблог

Mariyan
Здравейте микроблогъри! Аз сега свърших с цепенето на дърва. Останаха за 1-2 дена още. Ще се изкъпя и ще видя какво ще правя по-късно. :]
Serjo
Serjo
@naddito ,мечтата ми е да съм във вана с мляко,да слушам JAZZ и да микроблогвам :D :D
Ивелин Георгиев
h4ckY
лелейййй доживях Google PR 1 на микроблога ми ;) продължаваме да работиме осърдно, хихихихи ;)
AM
Mishef
@man0l май ще ти последвам примера с микроблога :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@bateicku А добре дошъл сред микроблогърите :)
Леприкон
ZzZaPyr
@svejo сега видях, че си ме линкнал в микроблога. Хихи - тенкс :P
Александър
aftercollabz
И все още имам огромно желание да микроблогвам от мобилния си телефон, обаче нещо не се получавааа...
Стефан Митев
Rx-Ende
Лека нощ любима микроблогинг платформичке и на юзърчетата, седящи на черджето ти :)
Станчо
Luna71c
Айде приятно микроблогване аз излизам да пия 2-3 бири :)
Стефан Митев
Rx-Ende
Добро утро микроблогъри :) Отивам за по баничка :P
Stoyan
zhesto
@man0l по-скоро ping.fm-зомби, а не микроблогър на годината ;)
http://tt.zhekov.net/post/46055023/i-really-hope-rejaw-doesnt-become-...with
Станчо
Luna71c
Не не не давам close на едно23 че ще ме помислят за побъркан хората не че не съм се побъркал тва е друг въпрос лека ви приятно микроблогване
Стилиян Стефанов
stylius
Толкова ми е натоварено в последните дни, че нямам време дори да микроблогвам в edno23, въпреки, че става за секунди.
Станчо
Luna71c
Айде приятно микроблогване на всички аз утивам да пия кафе
Йордан
Qlamoff
@ejankulov ЗДРАВЕЙ БРАТ- липсваше ми ;( Айде вече редовно микроблогване ти пожелавам :)
Страница: 22 23 24 25 26

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата