Mariyan
Здравейте микроблогъри! Аз сега свърших с цепенето на дърва. Останаха за 1-2 дена още. Ще се изкъпя и ще видя какво ще правя по-късно. :]
aftercollabz
И все още имам огромно желание да микроблогвам от мобилния си телефон, обаче нещо не се получавааа...
Luna71c
Не не не давам close на едно23 че ще ме помислят за побъркан хората не че не съм се побъркал тва е друг въпрос лека ви приятно микроблогване
stylius
Толкова ми е натоварено в последните дни, че нямам време дори да микроблогвам в edno23, въпреки, че става за секунди.
Luna71c
Айде приятно микроблогване на всички аз утивам да пия кафе