pesho
Таз година микроблог - догодина истински блог !
akafazov
Здравейте, ето и аз започнах микроблог, на добър ми късмет!
applecat
Почва да ми се иска да описвам и моя живот в микроблога тъй като животът на котката не е много интересен... Засега ще се въздържа обаче
NetCutter
Добро утро на всички микроблогъри и микроблогърки.
applecat
Ако още не сте разбрали това е микроблогът за моята котка!!! До преди малко тя спеше, но сега се събуди
Map4o
И най-сетне ми остана време да си направя edno23 микроблог .. доволен!
pesho
Ако микроблогинга ви пречи на работата... зарежете работата!