Търсене на постове: микроблог

Блогът за уебмастъри
DevStorming
Микроблогът за уебмастъри (03.05.2008)
http://www.devstorming.com/?p=420
lazyfactory
@pesho ,таз година микроблог с милион потребители, догодина макроблог с милиони посетители :п
Петър Илиев
pesho
Таз година микроблог - догодина истински блог !
Ангел Кафазов
akafazov
Здравейте, ето и аз започнах микроблог, на добър ми късмет!
lazyfactory
@ExlInSky , добре дошла.да ти върви микроблогвнето по вода :п
Apple
applecat
Почва да ми се иска да описвам и моя живот в микроблога тъй като животът на котката не е много интересен... Засега ще се въздържа обаче
---------
NetCutter
Добро утро на всички микроблогъри и микроблогърки.
Apple
applecat
Ако още не сте разбрали това е микроблогът за моята котка!!! До преди малко тя спеше, но сега се събуди
Боряна
bnenova
@_GaN_ ако следиш по-внимателно микроблога ми ще видиш, че съм пътувала :Р ще ми се да беше друга причината за неспането.. :(аз съм добро дете ей! :П
NED
Bulgarism
@edno23 Поздравления за нововъведенията ... определено радват и улесняват микроблогинга .:D
System
edno23
Вече е факт мобилната ни версия: http://edno23.com/mobileversion. Сега можете да микроблогвате независимо къде се намирате и по всяко време :)
Петър Илиев
pesho
Официално обявихме мобилната версия: http://edno23.com/mobileversion ...пожелавам приятно мобилно микроблогване на всички :)
AM
Mishef
Edno23.mobi - микроблогвай през телефона http://mishef.com/?p=109
Map4o
И най-сетне ми остана време да си направя edno23 микроблог .. доволен!
Петър Илиев
pesho
Ако микроблогинга ви пречи на работата... зарежете работата!
Страница: 27 28 29 30 31

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата