Manuel
Айде колеги микроблогъри, стискайте всички палци за Юнайтед тая вечер срещу Рома...Шампионската лига е наша!
pesho
Опитите да микроблогна лайв от Happy в мола бяха неуспешни. Тъпото PSP не успя да се върже с уайфито. Нищо, next time...
Mikkro
Луда работа е това микроблогинга - стоиш си и сам си говориш...ъъъ,пардон - пишеш :-)
hippers
В тоалетната няма ток.Не може да се чете.Чудесен момент за започване на микроблог.
pesho
Зомбиран съм. Последните няколко дни микроблогвам само сутрин в процес на събуждане и вечер в процес на заспиване. Днес ми е е*аси гадния ден, добре че свърши
Po3u
Това е моят първи микроблог пост =) Привет!
edno23
На заглавната страница вече няма възможност за постване. Също така на нея ще се показват само някои постове, не всички. Взети са и други мерки срещу потребителите, бъркащи понятията микроблогинг и чат.
blogcamp
Освен микроблогването ще има и подкаст - за любителите на видео -съдържание