Търсене на постове: микроблог

Димитър Георгиев - Бико
Istinsko
@man0l и аз оставих своя отпечатък в статията, а за микроблогинга=чат, още не но скоро мисля че нещата ще забият натам още няма достатъчно 13-годишни юзъри :)
Emerald
Да еба чия идея е т'ва :D,микроблог
Snoopy
blacksnoopy
Сега зареждам телефона да микроблогвам от бала ми :)
Боян Джумаков
madmaster
Вече и аз микроблогвам. Голям шум се вдигна, та викам да стана и аз социално животно...
yordanoff
Излизам в микроблогинг почивка (за неопределно време) :)
pisnami.net
pisnami
Всъщност микроблогингът е нещо много по-приятно от макроблогингът. Нещо като неангажиращата и сериозната връзка. Оф, това прозвуча като фраза от дървен философ.
Никола Павлов
Nick
@antubis, и да микроблогнеш от концерта, даже ако може и със снимки ;)
edge
Много е тъп тоя микроблог и май ще го изоставя
Любомира Новачкова
bubulinka
Мисля, че цялата тая работа с микроблога е адска лиготия. Страшно много ми харесва! Очарователно е!
Александър
aftercollabz
Айде народе.Аз излизам. :) Приятно микроблогване на всички и се надявам довечера да успея да се включа и аз.
Александър
aftercollabz
Добро утро и от мен, микроблогъри. ;) Изстудявам си газираната вода и след малко смесвам с мента. :) Тука е жега. :)
edge
Хехе, тук било яко. Много як микроблог.
Никола Павлов
Nick
Покрай това микроблогване съвсем забравих, че имам и "макро"-блог. Не съм писал в него от хилядолетия, ужас :)
Мануел Симеонов
Manuel
И така след кратка почивка май е време пак да започна активно микроблогване.
karamel4e.com team
karamel4e
Официалният микроблог на www.karamel4e.com ... :)
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата