madmaster
Вече и аз микроблогвам. Голям шум се вдигна, та викам да стана и аз социално животно...
pisnami
Всъщност микроблогингът е нещо много по-приятно от макроблогингът. Нещо като неангажиращата и сериозната връзка. Оф, това прозвуча като фраза от дървен философ.
edge
Много е тъп тоя микроблог и май ще го изоставя
bubulinka
Мисля, че цялата тая работа с микроблога е адска лиготия. Страшно много ми харесва! Очарователно е!
edge
Хехе, тук било яко. Много як микроблог.
Manuel
И така след кратка почивка май е време пак да започна активно микроблогване.