Търсене на постове: микроблог

Владимир Комаров
Hamaelleon
@stefcho: пробвай, ще бъде забавно сигурно! не пропускай след тва да микроблогнеш ;)
Светозар Георгиев
voic4e
@Overdose я, какво красиво украшение си има микроблогинг градината :P
Свежа Идея
ideaweb
Гледам приятелите правят нови лични микроблогове, а аз даже моя не си гледам, срам!
Андон Иванов
Virosss
Такам... реших и аз да се присъединя към МикроБлогърите ;) Ай да ми е честито ;)
artnaty
Ето нещо което да ме изкефи най-накрая! За непостоянен човек като мен тази форма на микроблогиране е идеална!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Лекар с нож и таласъмища на всички микроблогъри будни в 3:01 ;) Аз лягам!
Георги Гърдев
GeorgeSG
Между другото, добре дошъл на @NiGo в микроблогинг света :P
Бу
missby
В очакване на джава за уърдпрес.ком по идея на mudisoft най-доброто, което мога да направя, е rss на микроблога... по-добре от нищо, все пак :)
Joshua1985
Е кво утре всички сме на изпити май. Много умен микроблог сме браво на нас. :) Успех на всички утре и накрая на деня да сме доволни и щастливи. Лека
Мануел Симеонов
Manuel
Не си взех изпита, ама тва е щото не ми стискахте палци. Обвинявам всички микроблогъри, едно23 пречи на образованието! :D
Мануел Симеонов
Manuel
Хайде лека нощ, всички микроблогъри, стискайте палци да си взема утре изпита :)
Петър Илиев
pesho
@FipoLab имаш като мойта клавиатура. Мислех да направим една микроблог игра. Постваш си снимка на работното място и посочваш следващия който да постне снимка...
paro
Този микроблог не ми се струва много добра идея. Макар, че като ме мързи да пиша в блога си и да развивам теории, наистина май е по - добре да драсна бързо тук.
Drъnata
Dr1nata
Напоследък нещо позабравих микроблогинг-а.Дали е заради това че не ми остава много време или просто загубих интерес нз.Май просто не съм в насроение за това
---------
NetCutter
ДобрИ утро на всички микроблогъри, микроблогърки и микроблогърчета :)
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата