ideaweb
Гледам приятелите правят нови лични микроблогове, а аз даже моя не си гледам, срам!
artnaty
Ето нещо което да ме изкефи най-накрая! За непостоянен човек като мен тази форма на микроблогиране е идеална!
paro
Този микроблог не ми се струва много добра идея. Макар, че като ме мързи да пиша в блога си и да развивам теории, наистина май е по - добре да драсна бързо тук.
Dr1nata
Напоследък нещо позабравих микроблогинг-а.Дали е заради това че не ми остава много време или просто загубих интерес нз.Май просто не съм в насроение за това