_e7
мини edno23 среща в парка до центъра в пловдив
hurmaqny
Превърнахте edno23 в обществена тоалетна. О.о
_e7
изглеждам по-умен в edno23
belushka20
Вдигам въстание и протест срещу умствено-подкопаващи и душевно-омаломощаващи постове в мини блога едно23!
от 23 май 2009 е снимката. Справка: http://edno23.eu/view/post:245479
Nov 03 2013, 23:39lol clixpy, това чудо изглеждаше много готино, ама какво стана с него в последствие така и не разбрах
Nov 03 2013, 23:57И рекъмендейшън писах за него даже, наистина беше готино. Pricing-a беше kinda weird though.
Nov 04 2013, 09:59И ме няма на принтскрийна
Nov 04 2013, 11:10въх и тогаз мноу спам имало
Иначе да, изглежда доста по-готинко
Даже мисля че и аз успях да го уловя за кратичко тоя дизайн, наистина беше найс.
Nov 04 2013, 14:04