pacopetkov
Кога най-после ще спрете, да се заяждате и да обиждате момичето? Спамило и се е, спамила е. Като не ви изнася, не я следете и толкоз. И мен много от вас ме...
_e7
ИСКАМ ДА СЕ ВИДЯ С МАЙНИТЕ В ПЛОВДИВ ОТ EDNO23
mitternacht
edno23 - teh best social network for realz!
Ducky
Oh, my GOD! Открих програма за Ю-Ги-О турнири... Толкова е яко да си изграждаш тесте... отново! ^_^
belushka20
Днес тичах за първи път от толкова много време! Вече мога и да тичам! Бавничко ми се заздравяват крачетата вече ^_^ Горда съм!!
Липсва ми старото edno23.
Aug 23 2013, 23:21https://www.facebook.com/media/set/?set=a.101...amp;type=3
Aug 23 2013, 23:23обидена съм, че ме няма ;д
Aug 23 2013, 23:28манол и него... ужс!
Aug 23 2013, 23:28помня тогава няколко дена без едното едвам ги преживях :Д
Aug 23 2013, 23:40