notexist
Уау, не съм влизала тук седмици наред и нищо не съм изпуснала... Шокиращо!
_e7
според тази картинка всички сте бахти курвите
Ducky
Обръщам се към хората, които имат кучета с един ВАЖЕН въпрос: Как се казваше зеленото лекарство за раните им?
bgdn
Хей - защо не мога да изпратя покана по mail към приятел?
belushka20
Samo na men li neshto ne mi bachka mob versia na ednoto? Smisal, probvah i s eu... Did not work dudes.
dandelion
Началото на пустинна буря
_e7
Моето бъдещо портфолио - ediz.eu
http://goo.gl/GzBGf
_e7
Защо edno23 се бави вечерта? Проблемът свързан ли е с jump.bg?
Добре, че съм го пропуснала
May 11 2013, 12:35що, бе? смисъл... фънфънфън
May 11 2013, 12:37остъй ти ся тва, кажи ще идваш ли утре в софия, че да се прибираме във вторник заедно
May 11 2013, 12:41не, софия ще идва при мен
May 11 2013, 12:44Охо, още по добре. Аз ще си търся друга компания тогава
May 11 2013, 12:47