gogata2427
Блогът на gogata2427: Живял монах, който бил много набожен и един път дяволът..
http://bit.ly/o96gpl
viktorkoichew
Listen when I say !!!!!!! When I say it's real.
razloginfo
Трикратен победител в „Минута е много” на първо място в регионалния Световен Куиз Шампионат
http://razloginfo.com/news.php?extend.3783
Anellya
Най-много мразя да ми се появи някой след месец забвение и да каже "ама ти зашо не ми звъня?" а ти по дяволите къде беше през това време?!?!?!?!
Anellya
Кафеее, защото много ми се спииии!!!
samsara3nirvana
G+ нещо ме отегчава, защото имам много малко другарчета там...
gg04
"Престъпни намерения" не е лош сериал, но не бих го теглил специално, за да го гледам. Достатъчно ми е, че го дават по телевизията.
disappointed
Има ли фенове на Стивън Кинг, че да ви кажа нещо?
patblansh
Happy birthday to me, получи се много добре! Доволна съм от празника. Важното е, че още съм в играта
nemesys
На 26 юли се навършват 83 години от рождението на Стенли Кубрик - един от най-големите режисьори в историята на киното. Поклон пред паметта му!
Anellya
много ми се спи! няма ли да става 8 и да си ходя?!?!?!