marsmario
www.groznataistina.com има много атрактивни теми
MKaragyozov
"Да бъдеш комерсиален означава, че правиш много добре онова, което изобщо не бива да правиш." Гор Видал
notexist
ммм припомниха ми една песничка ^^
notexist
оф, започна се със съобщенията от сорта "секси, да се видим на по питие" :/ и то от някви... :/ поне да беше от някой симпатяга..
samsara3nirvana
"Клуб 27" не е някакъв мит. На тази възраст умират много поп и рок звезди - най-вече от свръхдоза или самоубийство.
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,15262531,00.html
helperOK
много ми е тъпо всеки път като се проваля, ама ми е истински гадно когато тоя провал ми е струвал повече, отколкото съм била готова да платя
gogata2427
- Ох от туй най-много се страхувах,няма да ми отиват на костюма ! - А той какъв цвят е ? - Той ли , небесно кафяв !