notexist
Какво пък толкова. Зарязаха ме и няма да крия че ме боли. В депресия съм и ще си я покажа как си е редно. Нали за това е създаден сайта.
RadialEx
Мисля си "Наистина не трябва да пия толкова много...", но един глас в главата ми казва: "Не го слушай, пиян е!"
gogata2427
Неска плажче,само гадно,че слънцето омаля много бързо..
notexist
Проблема на деня е.. С кой ще пия тая вечер ся?
R3sp3k7
Много добро късометражно филмче
specter
Напоследък много се радвам, като си купувам музика и може би една от следващите покупки ще е на всичките дискове на Епизод наведнъж... Отдавна им се каня...
http://epizod.com/?shop
Сладури!!!
Jul 23 2011, 23:20- Каква искаш да станеш като пораснеш? - Булка!
Jul 23 2011, 23:21
На мен ми настръхва косата само като си помисля! Ха ха ха! Не знае какво я чака... 
Jul 23 2011, 23:24В такива времена живеем
Jul 23 2011, 23:29