Търсене на постове: море

BE PREPARED!
coolpuppy
Приключих работа. Хубаво, че се смених утре да съм втора. Адски изморена съм, сега вечерям и после се оправям за съъъън (mm)
Виктор
human
@alex95 На iPod-а ми дисплея работи на топло, студено, все тая му е :) Не съм го пробвал на влажно (на море например), но може и да има проблеми там :D
Анелия
Anellya
Май съм доста изморена, щом даже и за простотии не мога да мисля.
В. Сотиров
sown
Днес 20 май: Ден на морето! | Блогът на Венцислав Сотиров http://bit.ly/cIsvQg (via @svejo)
Анелия
Anellya
и май мисля да спя, че съм изморена, а ме чакат още няколко дни работа и доооста четене вечер, като се прибера. лека вечер от мен на всички!
Виктор
human
@Ourz Да ти кажа, който може да си уреди работа за лятото на морето, си я урежда. По-добре там, от колкото в София примерно :)
Our
Ourz
Някой друг да си търси работа по морето тва лято ? :)
kakvoorg
СЕВЕРНОАМЕРИКАНСКОТО СЛАДКОВОДНО МОРЕ http://bit.ly/amQeky
Светослав Стоянов
svetoslav
Отивам малко на разходка покрай голямото мокро (морето) ;D
Ивайло
pifco
хайде от 1 ви на море
LiliyaDianova
само една дума може да го опише - ВЕЛИКО!!! супер уморено ми е, но за AC/DC бих скачала още толкова по 500! ^.^
пепи джелебова
patriciq
Блога НА ПЕПИ ДЖЕЛЕБОВА :: Емануела натопи Крум в морето от артгейове http://bit.ly/9kFAzE (via @svejo)
Дидо
Miraculous
Божееее, на 15то място съм в състезанието за компютърна презентация. :D Едно момиче презентира скални образования, пък слага за фон море, текста...
Йордан Яламов
Yalamov
Ще си оправя стаята малко, че утре гости, а у... и после може да изляза... ако не- ще си пусна филмче... изморен съм и нищо не ми се прави... :P
ТЕСТ ТЕСТОВ
Lam40
Днес бая дълъг ден - лекции, контролно по анализ 2, тичане на стадиона...чувствам се "леко" изморен. Сега правя един таратор и да вечерям. :)
Страница: 42 43 44 45 46

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата