coolpuppy
Приключих работа. Хубаво, че се смених утре да съм втора. Адски изморена съм, сега вечерям и после се оправям за съъъън (mm)
Anellya
Май съм доста изморена, щом даже и за простотии не мога да мисля.
Anellya
и май мисля да спя, че съм изморена, а ме чакат още няколко дни работа и доооста четене вечер, като се прибера. лека вечер от мен на всички!
svetoslav
Отивам малко на разходка покрай голямото мокро (морето) ;D
LiliyaDianova
само една дума може да го опише - ВЕЛИКО!!! супер уморено ми е, но за AC/DC бих скачала още толкова по 500! ^.^