Snooby
За това искам да го опозная, преди да се впусна в морето.
miStalE
оххх толкова съм изморенааа, даскало, после до болницата, после обратно до нас, сега пак трябва да излизаааам, после на две репетиции, ужас! Спи ми се!
hippers
Почна се с маратона - днес съм на рожден ден, утре имам имен ден и съм на бал, още два дни по балове, след това моят бал, после още един, след това море...
nofearinc
се подготвя за седмица по морето
stankoff
Знаех си, че трябваше да отида на Черно море - ЦСКА
NjoYko
Много съм изморен, ще си пусна един филм
_sunshine_
на йогата беше готино.. само дето ся ми е някво мега изморено.. лягам да се наспя.. лека нощ на всички
zaycheto
Вече съм в Белгия. не съм спала 24 часаа.Намирам се в едно малко градче, чието име не мога да произнеса.Точно на брега на морето. Фламандската част на Белгия.
SaTaSi
Прибрах се. Изморена съм. Болят ме крачетата. Прекосих цяла София пеша. Ядосана съм на професора съм. Излезнала съм в 6 а чак сега се прибирам от лекции ...