ZzZaPyr
Нещо свежо за предстоящото лято: "Окей, представи си ме така, на брега на морето със бира във ръка, налей на мен и брат ми по една"
Vall_Bs
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ И ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ИМЕННИЦИТЕ! ЛЯТОТО ВЕЧЕ ЧУКА НА ВРАТАТА.....И.....ЗАМИРИСВА НА МОРЕ!
sertys
Всичко в морето се яде, освен подводница. Всичко във въздуха се яде, освен самолета. Всичко на четири крака се яде, освен масата.
NjoYko
След днескашния готин ден съм доста изморен... лека нощ
NjoYko
Откачих... толкова да съм изморен не може и да бъде....
sertys
абе писнаха ми тия почивни дни.... който се чувства изморен, да си ходи на почивка. сега ше почивате, после ще отработвате, не моа да ви фана спатиите.
_sunshine_
ох.. измих терасата и прострях.. като стана ще си оправям цветята и ще уча (може би) утивам да се опъна за 1 час, че ми е мн изморено и ме боли главата.. ;/