Търсене на постове: море

The Bot
bot23
[ff123] [totoni] Морето и ти (via Препоръчани публикации в Blog.bg) http://tinyurl.com/dzcgj5
Veronica
Leda
@tedo92 е, пропуснала съм. О, море от любов съм гледала.Най-ярък спомен ми е за 2 момичета, които се влюбили в 2 момчета, обаче момчетата се оказаха момичета :D
Емил Станчев
Emyto
Една фланелка, която поръчах от @sedembg се е озовала в Бургас :). Явно й се ходи на ранно моренце.
Теодор Георгиев
tedo92
@Leda бе то и аз не гледам телевизия, но това предаване беше култово... нещо като Море от любов, само че за разделени от съдбата пенсионери xD
Стефан Митев
1240084035105748.jpg Rx-Ende
@Snooby Като живееш на морето дълго и започва да не ти прави впечатление. Облаците и изгревите обаче са друга история. http://smalime.com/pwct2s
Denis Zhekov
Snooby
@Rx-Ende Ти си щастливец, че живееш близо до морето. :)
Стефан Митев
Rx-Ende
@Snooby Оня ден зяпах тъпо морето. :)
Denis Zhekov
Snooby
Кога за последно сте се разхождали безцелно из някоя китна поляна, наслаждавали сте се на морето от зеленина, гледали сте как жабка скача в гьолче? :)
Serjo
Serjo
@Nick ... @svejo НА ТРИ МОРЕТА!
Радослав
Soul4o
@miStalE заради теб започнах да разглеждам снимките от морето :D
Snoopy
blacksnoopy
@ioankata еми ти се раздвижи малко и си изморена. не си издържлива :D :P :) ... като мен ;)
ALEGRIA
За какво им е на норвежците море, като е толкова студено? Сигурно ходят на плаж, за да съзерцават заснежените върхове на планините...
Георги
FeelTheFear
@Forsi Изморени....
rr
miStalE
море от боклук хаххахахаха
Иван Савков
sandprince
умореих се а имам още много работа+излизане да пия с колегите..
Страница: 78 79 80 81 82

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата