@schizophrenia Вземете ме и мен. Искам да летя! Свободен в небосклона хванал те за ръка! И въпреки, че не съм поет с мъничко късмет ще отида в синьото сухо море
@freak от re;tv ли ? Сигурно ще го качат в ахирва скоро ;D Аз още не съм се гледал колко съм зле... ама бях толкова притеснен и изморен, че сигурно.. ;D
@KOx2 Ами попринцип знам от къде извират парите, защо не станеш стриптизьор лятото или върви на морето сервитьор бая бакшиш ще вземаш бая бакшиши от жените
Безсънната феичка пак е закъсала чудя се дали ще има ден от живота ми, в който да съм изморена достатъчно и да се случи чудо да заспя към 12:00 най-късно