Търсене на постове: мрежа

Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Странно. Снощи можех автоматично да си избирам мрежа към която да се вържа за интернета, а в момента трябва да изчаквам лаптопа автоматично да го прави... :^(
theheaven
Някой наоколо си е пуснал безжичната мрежа без парола вече 2 дена, имало щедри хора в наши дни!
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
ровейки се по мрежата попаднах на това линкче.
http://www.speakvisual.com/#/spotlight/detail/2
Drъnata
Dr1nata
@svejo Това стана най-известният паяк в мрежата :)
Цветелин Павлов
sentinel
Най-сетне и Microsoft си направиха "социална мрежа"... Макар, че тяхното е твърде cloud и вероятно потребителите няма да се чувстват като във Facebook...
Светозар Георгиев
voic4e
@Emyto Интересно... как влизаш в SMS центъра?! Виртуална мрежа? Има ли начин през Интернет да влезеш в HLR или в AUC на някой GSM оператор? :D
Емил Станчев
Emyto
@antubis, Модул за изпращане на кратки съобщения в GSM мрежа. Демек библиотека за SMPP. То аз нея отдавна съм я написал, но сега пиша гадната документация.
Георги Неделчев
joronedelchev
Цитат на Ръсел Кроу от "Мрежа от лъжи": Ако дори за миг престанеш да мислиш за чукане, значи се разсейваш.
Ruslan Trad
Sham
Социалната ми мрежа No Censorship е почти готова http://nocensorship.ning.com/
Snoopy
blacksnoopy
Социалната мрежа Facebook не успя да купи микроблрогърската услуга Twitter, за която предложи 500 милиона долара в собствени акции
plastichen
Kontain е нова соц. мрежа на Fantasy Interactive.
http://kontain.com/#home
Светозар Георгиев
1226834930238747.jpg voic4e
@stylius Айде бе, голяма работа са 40% загуби в няква мрежа... Ти да видиш как с релета се програмира fail-safe поведение в железниците-там няма място за грешка
http://www.railwaymodeling.com/gallery/displayimage.php?alb...s=33
Боян Джумаков
madmaster
Вуаля! Ubuntu EEE се чувства като у дома си - и мрежа и чудесии. Даже е сложено Убунту-нетбуук менюо - онова шареното . ЯКО! Ще има ревю скоро :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
@Qlamoff тоя па веднага за ЦС. чеки филмите първо па тогаа игрите. пари нз колко са (виж в глобалната мрежа), май са 20 или нещо такоа от техно маркета
The Bot
bot23
[bgblogs] Опровержение на “глобалната мобилна мрежа” (via Blog) http://tinyurl.com/5aphse
Страница: 33 34 35 36 37

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата