Nick
Кафенцето е супер яко (и цените са яки де). И е съвсем близо до офиса (даже си засичам wi-fi мрежата ни).
http://plovdiv.zavedenia.com/903/Nikano/
stylius
Вместо да се насоча към Old Fashion директно, отидох в офиса да се чакаме с колега и се започнаха проблемите по мрежата. Аз рестартирам ли рестартирам...
Angelo
Пак някой ми се е шмугнал в мрежата. Сега ще му блокирам мак адреса.
DevStorming
Половината българи вече са в мрежата (22.10.2008)
http://www.devstorming.com/?p=570
Emyto
Е, не е честно. Като седна да си пиша дипломната работа и си пусна мрежата се разсейвам, а като не си я пусна, няма от къде да си правя справки.
radoboy
Някой да е правил случайно симулация на ЛАН мрежа със 100 ПЦ-та на ns-2 симулатор ??
zhesto
Всяка уважаваща себе си социална мрежа ограничава информацията за връзките м/у членовете м/у самите тях, а не я прави общо достъпна.