antubis
Купих си Philips слушалки, че не понасям музиката на брат ми, а всеки като си увеличи звуковата уредба на макс става една какафония.
nickname778
Съквартиранта ми нещо ме дразни-не може ли да вдене,че днеска не ми е до него?В момента съм го сложил на игноре-музиката в слушалките на макс и нека си говори
stylius
Каталогизирам си музиката. Дали да не взема да я затрия цялата и да я сваля наново. Ще е подредено и няма да има дубликати...
aftercollabz
@naddito Родих се и живях един живот напук на "тях".Обикнах музиката в момента, в който я познах.Научих се на грях, отучих се от страх...
muiiio
Един съсед прави ремонт. В момента! Пробива стена! Бетонена! С бормашина! Все едно ми пробива черепа! Иде ми да го удуша! Музиката ми не може да го заглуши!