kypidoncheto
отивам да спЪъЪЪъ заебавам всичко и отивам във моето топло меко сладко пухкаво легло =) пуснала съм и музиката тай че всичко е на 6 =) аре лека и мека бааа =) :
Rosh_twO
от толко одавна на съм остава сама да си надуя тка музикатаа..
joronedelchev
Пуснал съм музиката уж тихо, ама колко тихо можеш да пуснеш Оейзис на 5 стоватови колони?
Marico
Това е музиката! Добро утро, хора!
rhea
@man0l Яко беше да, но много зле напоследък музиката там. Пускат някакви шарчета дето хич не вървят на мястото. fatboy slim, cobrastyle. Аз отивам там за метъла
Angelo
Играя си тук с photoshop и слушам музиката от стрийма