Angelo
Време е да си лягам. Ама да видим дали ще мога да заспя. Тоз от седмия го чувам как дъни музиката....
Angelo
Само това чаках - брат ми да стане и да пусна музиката. Днес цял ден нищо
Angelo
Тъкмо се събуждам. Някой се е разлопал яко в блока. Аз да взема да надуя музиката ли?
Weed
еее този лаймуайър нещо не ме кефи тегля си музиката и след тва не свири о.0
podmatrix
Нещо като си бях надул музиката от буфера помириса на бакелит, а радиатора му беше нажежен направо. Явно ще трябва го отварям.
Geri
Татко замина на работа ... вече мога да усиля музиката (party)..
georgimateev
В офиса нямам колони. А тоя е толкова близо, че даже като си набузя музиката в слушалките, пак чувам него, а не музиката
zloblyo
цигарката,кафенцето,музиката и обичам да не ме занимават
berserk
е ние пак си се размазахме, отдавна не бяхме правили такова парти в jim beam, по едно време музиката много напомняше на cacao beach, дали пък не е време за море