Търсене на постове: музиката

Angelo
Време е да си лягам. Ама да видим дали ще мога да заспя. Тоз от седмия го чувам как дъни музиката....
Николай Йорданов
nplus
@eagle, карам на Megadeth, не слушам музиката на някакви nu-metal фенове (Ulrich). Тоя ако го бяха изгонили на време можеше и да излезе нещо хубаво...
Георги
nickname778
@naddito А дали те зяпа заради музиката или заради нещо друго ;)
Иво Станков
stankoff
@Rx-Ende Кой ти слуша музиката :D
Стефан Митев
Rx-Ende
Чудно ми е, дали имат права за музиката или ще чуем някъде "Rafter.data.bg" :D:D
Angelo
Само това чаках - брат ми да стане и да пусна музиката. Днес цял ден нищо
Angelo
Тъкмо се събуждам. Някой се е разлопал яко в блока. Аз да взема да надуя музиката ли?
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l музиката им е станала по-твърда и стилът им не е предишния, но си имат техен чар... Мамка му, защо трябваше да се промени тази яка група? :(
Weed
еее този лаймуайър нещо не ме кефи тегля си музиката и след тва не свири о.0
Мартин Маринов
podmatrix
Нещо като си бях надул музиката от буфера помириса на бакелит, а радиатора му беше нажежен направо. Явно ще трябва го отварям.
Гергана
Geri
Татко замина на работа ... вече мога да усиля музиката (party)..
Георги Матеев
georgimateev
В офиса нямам колони. А тоя е толкова близо, че даже като си набузя музиката в слушалките, пак чувам него, а не музиката
fCuk*
zloblyo
цигарката,кафенцето,музиката и обичам да не ме занимават
svetlio
berserk
е ние пак си се размазахме, отдавна не бяхме правили такова парти в jim beam, по едно време музиката много напомняше на cacao beach, дали пък не е време за море
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Лакирам си крачетата :) за плажа и се чудя как вече да не надуя музиката из цялата къща да събудя всички не е честно само аз не спя :) а всички в нас да :(
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата