Dr1nata
И пак...Еди колко си бири и музиката да свири...нали!
deutschi
Времето леко почна да се разваля при мен, вече не е чак толкова горещо и слънчево, но музиката винаги е на ниво
Dr1nata
Смених и музиката в блогеца.Който му се слуша хаус да заповяда.Сега е време за работа
Vall_Bs
Най-после спря да вали! Отватително време,слънцето се опитва да пробие облаците но без успех! Нищо музиката на deep purple отблъсква меланхолията
Dr1nata
Надул съм музиката до дупка и откачам!Gail_In_The_O_John_Acquaviva___Damon_Jee_Remix.mp3
svejo
Музиката на макс и поздрави с "Prodigy - No Good"
Serjo
Reggae ,ей това е музиката !!!!!