Търсене на постове: музиката

Overdose
@mudisoft OMI казва, че няма такова животно като инди в слушанията ми, което не е съвсем вярно, понеже съм правила опити да слушам музиката на BF-а ми
stefcho
stefcho
@Overdose, разбира се, че музиката. с лека ръка я отписваш.
Overdose
@stefcho всичко, което съдържа в себе си думичката Indie, а хората не ме бъркат, просто музиката..
Drъnata
Dr1nata
И пак...Еди колко си бири и музиката да свири...нали!
Светозар Георгиев
voic4e
Преди малко спря да свири музиката, която идваше от сървъра в коридора... Тия пияници :D - приятелите на хазяина ми, бяха изключили сървъра от контакта :D
Гергана
1211109994523061.jpg Geri
Всички спят ...пф-ужас... трябваше да намаля музиката до минимум :( защото нямам слушалки-тцтцтц :D
Маруш "Луци" Денчев
antubis
Аааа .. съвсем случайно попаднах на групата, която ме отвори за рок музиката - Черноризец. Много съм щастлив :)
Владимир Колев
deutschi
Времето леко почна да се разваля при мен, вече не е чак толкова горещо и слънчево, но музиката винаги е на ниво
Drъnata
Dr1nata
Смених и музиката в блогеца.Който му се слуша хаус да заповяда.Сега е време за работа
Валентин
Vall_Bs
Най-после спря да вали! Отватително време,слънцето се опитва да пробие облаците но без успех! Нищо музиката на deep purple отблъсква меланхолията
svejo.net
svejo
Работата върви, музиката е на 6 ... направо всичко е топ :)
Drъnata
Dr1nata
Надул съм музиката до дупка и откачам!Gail_In_The_O_John_Acquaviva___Damon_Jee_Remix.mp3
yordanoff
@pesho, @Serjo със html наистина ще стане голяма мизерия (като МайСпейс и ВиБокс). Но да не стане някой фал с картинките, музиката и видеото.
svejo.net
svejo
Музиката на макс и поздрави с "Prodigy - No Good"
Serjo
Serjo
Reggae ,ей това е музиката !!!!!
Страница: 31 32 33 34 35

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата