rhea
Успях да се събудя и стана, а сега идва най-трудната част - разсънването. Намърдах се в новите дънки,но за съжаление ще станат на нищо в Студентски град. Пфу.
svejo
Сред всички политически и сериозни публикации в svejo.net , преди малко се намърда и добавеният от мен линк за Зайо-Байо
http://svejo.net/home/link_summary/79488-Zaio-Baio
kypidoncheto
@naddito как ще пишеш като не мърдаш?
rhea
Отивам да потърся нещо за ядене. Дано не се налага да излизам да си купувам, че ми е студено и не мърдам от печката.
rhea
Размърдах се най-сетне. Днес ще ходя да плащам такса за университета и да се запиша. Цял ден нерви и висене по опашки. Голям купон.
ZzZaPyr
Заседна ми кост от риба в гърлото, да и ..... И хляб ядох и кво ли не, не мърда. Стои и дращи... Идеи ?