Търсене на постове: мърда

Никола Павлов
Nick
@pesho днес е супер парцал, обаче имам да го тормозя доста. Сигурно му се иска да се прибере, но няма мърдане. Бе, тва неговото живот ли е... :)
Мира
mirka
@elle ами нямам нищо против,но може да стане едва другото лято!преди това няма да си идвам в България!в събота летя за Мюнхен и няма да мърдам до раждането ;)
Филип Сотиров
Fipo
@_vin_ а ... е го нащия и тука се намърда ;)
Ив
rhea
Успях да се събудя и стана, а сега идва най-трудната част - разсънването. Намърдах се в новите дънки,но за съжаление ще станат на нищо в Студентски град. Пфу.
svejo.net
1222280673533455.jpg svejo
Сред всички политически и сериозни публикации в svejo.net , преди малко се намърда и добавеният от мен линк за Зайо-Байо
http://svejo.net/home/link_summary/79488-Zaio-Baio
Симона
simsy
@RMPG И аз... но при нас за съяление няма мърдане... Ужасно е като се замисля, но някога може и да съм благодарна :P
kypidoncheto
@naddito как ще пишеш като не мърдаш?
Йордан
Qlamoff
@naddito ха недей дори да мърдаш, че сме обречени! :D
Ив
rhea
Отивам да потърся нещо за ядене. Дано не се налага да излизам да си купувам, че ми е студено и не мърдам от печката.
NQKOI
A123
здравейте сладурчета :)....все още мърдам
Михаелина Лилова
Mihaelina
Обаче в някои от тея игри най-сигурният начин да оцелееш е като не мърдаш :D
Ив
rhea
Размърдах се най-сетне. Днес ще ходя да плащам такса за университета и да се запиша. Цял ден нерви и висене по опашки. Голям купон.
Йордан
Qlamoff
Поредното заблудено наборче @alex11sf се мисли за нещо повече и всичко, което не мърда се яде... На къде отива УЕБът ?
snow-white
два днииии и пак здравей София..няма мърдане вече, записах се за изпита..."о трепери сърце" :(
Леприкон
ZzZaPyr
Заседна ми кост от риба в гърлото, да и ..... И хляб ядох и кво ли не, не мърда. Стои и дращи... Идеи ?
Страница: 13 14 15 16 17

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата