Търсене на постове: мястото

Snoopy
blacksnoopy
@nickname778 На мен не ми достига мястото за 2 и има стрелкичка, която ги показва :D
Георги
nickname778
@naddito след като ги преразгледах, се оказа че било имало и такива дет не им е мястото там... утре като чистя десктопа, ще ги прочистя и тях :)
Георги
1220543421244207.png nickname778
Леле закъсал съм го .... още 3-4 иконки и свършва мястото .... ще се наложи да изтрия нещо :(
Леприкон
ZzZaPyr
@man0l бе то и спам ще трябва ако се гони мястото. Ако искаш свестни резултати ще трябва повече от 6 месеца време, за това трябва други мерки :D
Силия Димитрова
silia
@sandprince Въздаржах се да го кажа пък и не ми стигаше мястото... Не че не е вярно де :)
шУс!
notexist
@svejo за мястото съм съгласна, аз ще съм мажоретка :Р
Леприкон
ZzZaPyr
@man0l аз ще я чакам ;) Един приятел даже вика. Подготви си статия в блога и оставви мястото за ключовата дума празно, като я обявят да блогнеш първи :D :D
NQKOI
A123
@ZzZaPyr мисля,че всичко ше си дойде на мястото....ти как си
AM
Mishef
@mikeramm ..всичко ще си дойде на мястото. Не мога да регистрирам по акаунт на седмица за да не изглежда като спам.
AM
Mishef
Нещата взеха да си идват на мястото, пу да не им е уруки :)
шУс!
notexist
е, почистих си мястото където мързелувам активно :Р
NQKOI
A123
@naddito дааааа не е лошо мястото :)
Ивелин Георгиев
h4ckY
@BeautifuLDisasteR не мисля че edno23 е мястото в което да кажа... най-малкото е адски тъпо ;)
Георги
nickname778
@cruzz16 няма лошо - мястото на три хубави муцуни, определено е на най-челното място ;)
списание Мач магазин
MatchMag
"Аристон" влиза служебно в Източната Б-група на мястото на "Добруджа". Русе отново с два отбора във втора дивизия. Да живеят пералните и хладилниците.
Страница: 25 26 27 28 29

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата