Търсене на постове: мястото

Ивелин Георгиев
h4ckY
@axeny на мястото на рекламата снимка или флаш, има празно поле :) или долния елемент от колоната, зависи как са измислили структурата на сайта :)
Ив
rhea
@man0l Яко беше да, но много зле напоследък музиката там. Пускат някакви шарчета дето хич не вървят на мястото. fatboy slim, cobrastyle. Аз отивам там за метъла
Ивелин Георгиев
h4ckY
@man0l е ок :) утре, други ден и аз ще микроблогвам директно от мястото на събитието с 2л. бира :)
Виктор Ваклинов
ablazed
http://snowbarz.bgfeeds.com/?p=160 понеже нямаше да ми стигне мястото тук, за да кажа какво точно правя ;)
Мартин Маринов
podmatrix
Ся мъкнахме един гюм с Жоро, Никито, Емо и Марян :D Че да го върнем на мястото му.
Стефан Митев
Rx-Ende
@Qlamoff Какво пише на мястото на нулите? :)
Георги
nickname778
@man0l хех това беше грубичко.... аз ако бях на мястото на @plami никога нямаше да търпя да ми говориш така :P
NQKOI
A123
@blacksnoopy :D ОК .... питието ясно...денят и мястото обаче ...остават неизяснени :D
Ивелин Георгиев
1221660751887391.jpg h4ckY
Директно от мястото на събитието :) кафенцето по случай именния ден на Любо :Р
Георги
nickname778
@vanyaalex тук пък за сметка на това държим на българския, така че май си си на мястото :)
Drъnata
Dr1nata
По-скоро е "Микрофон и п*шка" щото при мене на мястото на RE:TV има порно :)
Йордан
1221159141196925.png Qlamoff
@Rx-Ende Ами е тука на мястото на зеленото какъв цвят да сложа бе... Чудя се, а знам, че ти подбираш цветовете добре... -------->
Иван Савков
sandprince
@rhea правилно. и аз така правя. коя ли продавачка някой път ще и изгори мястото заради мен...
NQKOI
A123
@man0l прекарахме си страхотно...мястото беше супер...рекичка,барбекю,приятна компания....имаше и палатки за желаещите...абе приказка-не ми се прибираше
stefcho
stefcho
не искам велизар да си сменя мястото със здравко лазаров по време на мача. искам да го гледа от резервната скамейка!
Страница: 24 25 26 27 28

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата