rhea
@man0l Яко беше да, но много зле напоследък музиката там. Пускат някакви шарчета дето хич не вървят на мястото. fatboy slim, cobrastyle. Аз отивам там за метъла
A123
@man0l прекарахме си страхотно...мястото беше супер...рекичка,барбекю,приятна компания....имаше и палатки за желаещите...абе приказка-не ми се прибираше
stefcho
не искам велизар да си сменя мястото със здравко лазаров по време на мача. искам да го гледа от резервната скамейка!