rhea
Заключение на Ив: Работата влияе зле на микроблогването. Особено като нямаш личн комп на мястото и място да си поставиш спокойно лаптопа.
artbrain
@man0l -хммм! ето,виждаш ли! малко ми е мястото...или кафето ми е в повече и мн дрънкам :р
leonartis
Тука малко бръмчене от "състезанието". Асфалтовото покритие е добро, преди на мястото на пистата е имало поляна с боклуци. Гледам доста хора идват. И от Варна.
Nick
Пазарувах dvd-та и е време е за правене на backups. Отлагам го от няколко месеца, цял късмет е, че всичките ми "лични вещи" са на мястото си.
bloodymerry
@elle незнам дали си ходила в Рилския манастир,силно ти го препоръчвам.Мястото има велика история и е свързано с много важни събития още от основането си
Dr1nata
`Апнa`ме,ся може и да излезем да гаврътнем некоя биричка...м`м тей ше стане виждам го аз P.S. на мястото на опострофа поставете буквата Х
YanaMitseva
"Тежко е да бъдеш на мястото, на този, който си отива. Не е лесно и да бъдеш на мястото на този, който остава."