notexist
спи ми сеееее! а ще ходя на кръчма. а нямам никакво време. а имам супер яко настроение. и ако някой го развали ще вали не сняг а огън!
Geri
Събудих се в настроение и като погледнах през прозореца-вали сняг.Тожа се казва хубав ден
Snooby
...покрай празничното ми настроение много си пилея времето. :X
Jordanova
Коледа е. Затова - повече клипове, които да носят добро настроение и надежда на хората.
http://bg.fanopic.com/koleda
eyankulov
Направих грешката да изгледам "The Bad Lieutenant Port of Call New Orleans". Или аз не съм в настроение, или филма е супер тъп.
tenderlilac
добре, стига съм ОФЛУЖДАВАЛА пространството с моето предколедно настроение.
alish
бтв днес ме беше хванало коледното настроение... вървях под дъжда и си пеех "зън зън зън зън зън зън зън зън ..дядоо мраз почииинаа"
Paola
Псс, пъсс... лошо настроение
t0m3kk
ох цял ден лежа откакто съм се прибрал.. чувствам се яко смачкан и нямам настроение за нищо...
dandelion
И ми замина коледното настроение... как може на работа да пуснат 7 последователни пъти All I want for Christmas ... еми дотяга..