notexist
как може всичко да ти върви идеално и изведнъж да ти се развали настроението.. и имах толкова свежи идеи за статии и сега пак ги няма.. ъф!
patblansh
а и мистър българия 2009 винаиг ми действа добре на настроението
alish
г-жата по философия ни е пожелала да го правим с настроение O.o
Niks
Хване ме коледното настроение.
http://promo.e-llusion.org/
leonartis
Покрай дискусиите за коледната украса влизам в режим на коледно настроение. Трябва да уточним коледния купон с колегите. Първо предложение - ресторант "Стефани"
velial
Ям 80% натурален шоколад,чета "Пълна Анархия" от Уди Алън,а настроението ми си остава все така вкиснато и всичко това на фона на Audioslave.....