alex95
нещо съм в добро настроение за aion
dimitroff
Ако ще и с 40 традуса температура да съм, това ще ми дигне настроението...
harryniki
Трябва ми филм за повдигане на настроението. Някакви идеи ?
Yalamov
Хелоу Ъмерикаааа! С чаша кафе в ръка, скиците за новия проект пред мен, отворен фотошоп и пакетче добро настроение, започва денят ми!
Snooby
Слушам най-бавната и тъжна мелодия, а искам да съм енергичен и да имам весело настроение.
tenderlilac
съжалявам, че ви го причинявам, но rofl, в настроение да дразня хората съм <33