Търсене на постове: настроение

Ally
alish
@harryniki ах пак ac/dc и пак the jack. какво е това настроение у теб? въй...
Николай
harryniki
@miStalE пия с мярка...до нас**ане :D / базикам се ... пия по малко само за настроение
Алекс
alex95
нещо съм в добро настроение за aion
Мирослав Петров
miro91
@axeny е аз не съм в добро настроение неска, пък и на него му дадохме 1000 шанса да спре да пуска крадени неща във форума и да си махне крадения аватар
Бахар Мустафа
axeny
@miro91 всеки заслужава втори шанс, ако продължава праскай. Сега го направи за мен :D . Не познавам nasibg, ама днес съм в добро настроение :D
Тео
dimitroff
Ако ще и с 40 традуса температура да съм, това ще ми дигне настроението...
hurmaqny
@R3sp3k7 пък аз имам много кафе, шоколад и... добро настроение и ви предавам от всичко по много :D
Николай
harryniki
Трябва ми филм за повдигане на настроението. Някакви идеи ?
yordanoff
@harryniki зависи от гледната точка, настроението, etc :)
Йордан Яламов
Yalamov
Хелоу Ъмерикаааа! С чаша кафе в ръка, скиците за новия проект пред мен, отворен фотошоп и пакетче добро настроение, започва денят ми!
Denis Zhekov
Snooby
Слушам най-бавната и тъжна мелодия, а искам да съм енергичен и да имам весело настроение.
Йорданка
1257850982749362.jpg tenderlilac
съжалявам, че ви го причинявам, но rofl, в настроение да дразня хората съм <33
Ruslan Trad
Sham
@fiuf нямам представа? Ако с права, ще ми донесеш хубаво настроение за втори път днес
Страница: 30 31 32 33 34

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата