Търсене на постове: настроение

mudisoft
@miss-impossible поздравления, ако вече не си в настроение да го слушаш (:
Николай
harryniki
Настроението ми днес е супер скапано :(
Георги Динков
gogata2427
@harryniki Мъ аз пр. какво съм му виновен,че му е смачкано настроението,не тряя си го изкарва на мен..Аз се опитвам да ги развеселя а те..
Николай
harryniki
@gogata2427 еми ясно , че им се смачква настроението , но защо трябва да се разсъждава по този начин "на мен ми е тъпо , значи и на теб трябва да ти е тъпо"
Георги Динков
gogata2427
@harryniki Просто явно на сички им се смачква настроението и почвам се праат на големи ..
Георги Динков
gogata2427
@harryniki И аз така мисля.. :D Кат' не ходихме и сички бяха на кеф и сички бяха пичове.. :D На мен също ми разваля настроението ама не си го изкарвам на другит
hurmaqny
@disappointed ако не си ти, кой ще ми вдига настроението! искам разбира се, благодаря!
Паола
Paola
@harryniki Май дъждовното (+студ) време действа на настроението на всички ни. Как е времето в Ст. Загора?
Николай
harryniki
@Paola точно така.. недей да позволяваш да ти развалят настроението :)
Паола
Paola
Прибрах сее, днес на никого няма да позволя да ми развали настроението :)
semprom
Много кофти време ... напрао ми убива настроението от всякаде :(
Паола
Paola
Време е вече да разкарам лошото си настроение...
Радослав
Soul4o
lol, въпреки че деня е кофти, въпреки че съм проспал половината часове и след спане съм кисел... само като видя някой хора и настроението ми се оправя (sun)
Еми Окснитси
dandelion
Днес приятелката ми беше в гадно настроение и поизнервен от него й казах: „Кажи нещо позитивно!“ „Протон!“ В такива моменти си спомям защо я обичам. MLIA
Еми Окснитси
dandelion
Даващо настроение ритъмче за току що станалите 100 последователя :) Чак ви се чудя защо ме следите :)
Страница: 32 33 34 35 36

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата