KOx2
вече не ми се колекционират дори и весели картинки ... това е да ти убият настроението ... шит
ladyjoana
хвана ме депресираното настроение..
Sham
Навън е прекрасно, поканите за откриването са готови.Кога ли ще ми развалят настроението днес?
patblansh
имам невероятния мега готин розов лак,просто който го погледне и остава запленен завинаги, никога не съм признавала розовото за цвят,но явно образува настроение
hope
Тренировката беше преди всичко забавна. Нищо не може да ми повиши така настроението и кондицията, както този един час. Честита баба Марта!
ladyjoana
пак ме обвзе кофти настроението...
ladyjoana
Незнайно как ми се оправи настроението (sun)