Търсене на постове: настроение

Лидия
LiDSoN
Пф...на рожден ден ще ходя а нямам никво настроение...готова съм да убия всеки който ми противоречи....не може така ...трябва да си оправя настроението...
Анелия Иванова
guuChan
Само ми оставаше "пролетно настроение", изразявано чрез не много чисти помисли или с други думи: Не искам разгонени хора покрай себе си! Само ме заразявате :/
Вангел Стоев
venom
Ооооо утре вечер SNAP гостува в Хасково в Клуб Cosmopolitan. Ако съм в настроение може и да се засиля на там :D
http://www.haskovo.net/index.php?MODULE=2&catid=11&newsid=46468
Ruslan Trad
Sham
Прекрасен ден, за който има настроение,на другите - шанс,утре ще е по-гадно.
Denis Zhekov
Snooby
в много добро настроение :)
Лидия
LiDSoN
Хахах тая песничка ми докара мноооогооо настроение ...живнах :D
Йоана Николова
ladyjoana
взех си баня... но ми скапаха настроението...
mirela
mirela
В страхотно настроение съм,въпреки снежното време:):):)
Paulina
Paulina
@unleashed Днес си неотразим!!! Май все пак ще успееш да ми оправиш настроението.
Paulina
Paulina
Много ми е тъпо днес. Нищо не може да ми оправи настроението. Дори сигурно и unleashed няма да може да го оправи днес :(
Yana
Yancheto
@unleashed а може ли да пооправим твоето кисело настроение? :?
patblansh
време е снега да спре, защото ми идва коледното настроение, едновременно с пролетното и ще дам на късо
Мартин Маринов
podmatrix
Нещо ми се скапа настроението като се прибрах...
Йоана Николова
ladyjoana
Графа - Влюбени сълзи :) настроението ми се оправи :) и все пак са останали добри и усложливи хора на този свят... :)
vratovrazka.bg
vratovrazka
@pesho радваме се да сме част от edno23 :). И то наистина. Изглежда много забавно. Цялото настроение и хората тук са много яки.
Страница: 47 48 49 50 51

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата