Търсене на постове: настроение

Йоана Николова
ladyjoana
събудих се с добро настроението... хубаво.. но като се сетя че ме очакват природните областни на България ииии....
Вангел Стоев
venom
Май някои хора искат да ми скапят хубавото настроение ..... Няма да им дам тази възможност !
Петър Петров
petersvp
Боже, как може едно "Честит св. Валентин" да ти преебе настроението... Да, нямам си гадже, факт е...
kypidoncheto
@sandprince аз не съм в добро настроение :D много .... пък ти вземи се съвземи малко :) Тоя Празник ти го подарявам ;)
Анелия Иванова
guuChan
Тази Коледа нямах коледно настроение - от 21 години за първи път. Сега и Св. Валентин не ме вълнува (от 7-8 години за първи път). Явно наистина не ми е добре...
Goldy
@alish ако искаш аз ще ги пробвам. Не знам дали ще ти върне желанието за работа, но 100% ще ти оправи настроението за днес :)
Goldy
@9teen8t9 не е трябвало да спираш. И без това вече са разсънени, поне им оправи настроението с нещо по-мелодично ;)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Пускам филм че съм разстроена нещо :) трябва да ми се оправи настроението :)
Ruslan Trad
Sham
Тази песен се връзва с настроението ми
Ruslan Trad
Sham
Нямам настроение...ама никак...
Denis Zhekov
Snooby
Кафе и шоколад... само това може да ми оправи настроението сега
Ruslan Trad
Sham
Нещо настроението ми пада, ще се стимулирам с фъстъци.
Михаелина Лилова
Mihaelina
Тая песничка ми вкара някакво супер весело настроение :)
Дацко Маринов
NjoYko
Днес настроението ми е много добро.. дано до края на деня да си остане такожа
Силия Димитрова
silia
@man0l Аз не се движа с никого. Няма с кого. Просто всички имат намерение да ме използват като изтривалка. И да ми скапват настроението, дето и без тва го няма.
Страница: 48 49 50 51 52

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата