Marico
Подозирах, че няма да мога да стана тази сутрин, но съм пушка. Малко подсмърчам, но то е от времето, не от настроението ми.
amigo
Пффф развалих си коледното настроение
rhea
Събудих се и сега ме е обзело мързелското настроение.
venom
Как се лекувате, когато нямате празнично настроение и нищо не ви се прави ?
venom
Нещо съм изгубил празничното си настроение ...
venom
Нещо тая вечер, нямам никакво настроение ...