Търсене на постове: настроение

Coverdale's PRwife
Marico
Подозирах, че няма да мога да стана тази сутрин, но съм пушка. Малко подсмърчам, но то е от времето, не от настроението ми.
Радослав
Soul4o
@kypidoncheto метъл, техно ... зависи от настроението ми :D
Александър
aftercollabz
"Не питай имам ли патрони, а за размера ракети..." :D :D :D Mite - Ko Sta'a Голяма песен. :D Оправи ми настроението направо. :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Слушам ретро и се опитвам да се настроя за довечера ... обаче нещо много ми е трудно :( оффф дано да ми дойде настроение по някое време :)
Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Охх колко задачи ме чакат а така ме мързи че не е реалнО ;) ххх ебаси мързела ме гони и нещо нямам особено настроение ... което е лошо ?!
Стоян Николов
amigo
Пффф развалих си коледното настроение
Александър
kamburoff
доброоо утроооо! гости от всички градове събираме се у нас! купона е довечера около полунощ! носете добро настроение и пиратки! :D
Мартин Маринов
podmatrix
30 декември - цял Ловеч няма вода цял ден. Яко пред новогодишно настроение :D ВиК fucking rlz
svejo.net
svejo
@Po3u , пожелаваме ти свежо настроение ;)
KOx2
@podmatrix просто съм в някакво хейтърско настроение ... (преди малко счупих стола, баси кефа ... ) и такива ми ти работи. Някой да ми препоръча психолог? :D :D
Ив
rhea
Събудих се и сега ме е обзело мързелското настроение.
Вангел Стоев
venom
Как се лекувате, когато нямате празнично настроение и нищо не ви се прави ?
Вангел Стоев
venom
Нещо съм изгубил празничното си настроение ...
Вангел Стоев
venom
Нещо тая вечер, нямам никакво настроение ...
Страница: 52 53 54 55 56

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата