voic4e
@man0l Тук ли си или легна вече? Как е настроението при теб? Да си мисля ли, че работиш по това време?
podmatrix
Скука и кофти настроение. Голяма комбинация е това...
georgimateev
имам нужда от бира и силна музика да си стегна настроението... отивам за няколко. На кого да казвам наздраве като се върна?
eyankulov
хороскопа ми за днес гласи: "Днес не сте в настроение и има защо, нещата не вървят както ви се иска и така ще е до средата на Септември." OMGGGG отивам да скоча
hope
Първа тренировка от 2 седмици насам. Студ. След час чувството е невероятно. Както и настроението.
podmatrix
Даскало мина добре, скучно, но добре, и въпреки това съм в шибано настроение...