Търсене на постове: настроение

Ивелин Георгиев
h4ckY
Добро утро на всички :) как сме днес и в настроение ли сме да по спамим :)
Леприкон
ZzZaPyr
Айде поздрав за всички в кофти настроение ;)
Йоана Николова
ladyjoana
бях в много добро настроение.. за купон.. за забавление.. и естествено винаги се намира някой който да скапе всичко.. ;(
Светозар Георгиев
voic4e
@legrandelf А сега искам искрено да се извиня за лиричното отклонение и се надявам, че не съм ти развалил настроението със спора :)
Chocha
днес съм на фаза афоризми.....явно съм в добро настроение, въпреки че съм на работа?! объркала съм се...а и шефа го няма разбира се :))
Светозар Георгиев
voic4e
@man0l Тук ли си или легна вече? Как е настроението при теб? Да си мисля ли, че работиш по това време?
Мартин Маринов
podmatrix
Скука и кофти настроение. Голяма комбинация е това...
Георги Матеев
georgimateev
имам нужда от бира и силна музика да си стегна настроението... отивам за няколко. На кого да казвам наздраве като се върна?
1231525091427885.jpg Goldy
време е за малко нинджа настроение :)
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
хороскопа ми за днес гласи: "Днес не сте в настроение и има защо, нещата не вървят както ви се иска и така ще е до средата на Септември." OMGGGG отивам да скоча
Вангел Стоев
venom
Намерих програмка с която мога да взимам аватарите на потребителите от skype и показва кога си сменят статуса skype настроението :D
Лидия
LiDSoN
@venom а не трябва ... :( не е нужно да се скапва настроението и на другите само защото на теб ти е криво ...
hope
Първа тренировка от 2 седмици насам. Студ. След час чувството е невероятно. Както и настроението.
Мартин Маринов
podmatrix
Даскало мина добре, скучно, но добре, и въпреки това съм в шибано настроение...
Страница: 51 52 53 54 55

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата