Търсене на постове: настроение

Ивелин Георгиев
h4ckY
@aviatrix ми незнам :) времето на вън е мрачно, настроението ми също, така се събудих :)
hope
Слънчев зимен ден. Работа, кафе с приятели, пазаруване, фризьор. Последното винаги повдига настроението и самочувствието. :-))
Александър
kamburoff
готов съм - отлитам. една песничка за повдигане на настроението преди да изляза от вратата...
Мартин
1232908014601831.jpg MARFI
Onda настроение
http://marfiland.blogspot.com/2009/01/onda.html
mirela
mirela
В страхотно настроение съм:):):)
The Bot
bot23
[ff123] Onda настроение (via И като каза, рече...) http://tinyurl.com/c7nzm6
hope
Поредния прекрасен ден. Хубава книга, кафе с приятел, ползотворна тренировка. Имах настроение за още 1 час подскачане :-))
Mariyan
@Paulina, е ще издържите. :D Алкохола оправя настроението. ;)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@naddito - Настроението ми е на макс след този клип :)
Drъnata
Dr1nata
Времето е страшно. Даже настроението ми е едно такова пролетно :)
Светозар Георгиев
voic4e
@RMPG Добре, евала щом се издържаш сам. Опитвам се да кажа, че с оплакване и кофти настроение няма да постигнете нищо. По-добре мислете как да не си в това съст
Лидия
LiDSoN
Добро утро ! Днес времето е гадно, вали ...но пък настроението ми е весело за сега ;)
шУс!
notexist
нещо нямам настроение.. не че съм в лошо такова. просто липсва настроение =/ може би тъгувам по два изгубени реотана ;(
Светозар Георгиев
voic4e
@LiDSoN Здравей! :) Как си? Как е настроението при теб? Как прекара уикенда?
Страница: 50 51 52 53 54

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата