Търсене на постове: няма

Госпожа Силвия Блажева :)
SaTaSi
Нещо тези дни се чувствам празна. Имам желание за една огромна ваканция, някъде на самотно място, само аз и мислите ми :) Ама няма да се случи ..... :(
Георги Цветанов
t0m3kk
Чак сега разбрах, че със задържане на home и power бутоните на телефона правя screenshot :D Аз чак програмка си бях свалил ау... :D
Иво Мирчев
ivomirchev123
ГЕРБ от 2006 г. досега направиха много гафове, но този с отстраняването на Трайчо Трайков няма равен! Поредица от неадекватни действия...
http://ivomirchev.com/2012/03/%d0%b3%d0%b5%d1%80%d0%b1-%d1%82%d1%80%d...%b2/
Георги Неделчев
joronedelchev
Казвал съм го веднъж вече, но ще повторя, за всеки случай - принтер Samsung - never again.
шУс!
notexist
Палачинките са готови... ся ако имах и апетит да ги ям :D
nemesys
няма ток, ебаси кефа
Боян
specter
Днес т.е. вчера за пръв път от доста време пътувах във влака без да ми е неприятно, и се запознах с адски позитивен и интересен човек...
Plamen Petkov
pacopetkov
На теория няма разлика между теорията и практиката. Но на практика има.
nemesys
"Жена без цици, е като село без начално училище...Няма от къде да започнеш.." :D via FB
Ивелин Георгиев
h4ckY
някой случайно да може да ми намери DLC Quest for free? питам тъй като в момента няма как да го купя!
шУс!
notexist
най-накрая! салатата ми е готова. лошото е че виаги правя в промишлени количества... и сега няма кой да я яде :D
Георги Цветанов
t0m3kk
преди да чуя тази песен все си мислех, че никога няма да си пусна нещо на (е все пак и е леко виновен) :)
Нико Митов
Ethernet
Баща ми замина за обединените арабски емирства, и в момента ми е супер сдухано че ...
Георги Динков
gogata2427
нямам нямам нямам нямам търпание вече брачеда да звъни и да ходим да тренираме-ираме-ираме-ираме.. ;д
Георги Цветанов
t0m3kk
Тъй като няма нещо друго интересно (или поне не намерих) ще гледам Мъже в Надежди ( ). И дано не се разочаровам :)
Страница: 218 219 220 221 222

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата