честит да ти е!
Мерси
Честитка ! Gingerbread-а добре ли върви ?
Доста съм доволен
Честито, дано нямаш проблеми с Kies-a
много те харесвам просто
Белушка искам да си признаеш - пусна ли мъзга, ама без да лъжеш, кажи си :>
Просто предпочетох да не отговарям на дебилията ви
Еми аре трай си тогава, кво пишеш и цапаш?
the same old story
по-скоро цица power
Ммъъ !
Силикон power.
тая няма силикони
И да е имала, вече няма. ;D
наааайс.. де да бяхме в София с @Gothika47 и @Kpb4MoHaBT иии @mitternacht и щеше да е пълна картинката (и @Stahli ако не е и той там и @specter
Аз даже не съм разбра, че има такова нещо Но така или иначе през седмицата няма как да присъствам
И аз ахаха Аз знаех ама наистина никъв шанс в момента да дойда до София Особено като имам 1 левче до петък ахаха
ЛоЛ :X
хаха! "Как е на пернишки диалект "готин, по-готин, най-готин": - "Бог, Чък Норис, Тони Стораро" "
На центъра в Перник спрял един VW Touareg. Събрал се целия град да го види и някой с учудване казал: - Ебаго и гоуемио Гоуф!
хаха, във FB дори има такава страничка "Коя е най-търсената специалност в Пернишкия Университет? - "Устройство на Голф2" "
"Който нож вади - от винкел умира" (пернишка поговорка)
'Пернишкият смартфон не е с Тъч, а с ТУП скрийн.' via men.bg
блазе ти... аз вече на антибиотик го карам, дано утре вече съм по-добре де
Хванеш ли го на време, няма антибиотик. Кофти е че все още не чувствам подобрение
заради това го почнах :/ иначе организма до няколко дни е щял сам да се възстанови, ако не е било толкова сложно така поне го обяснява мойта лекарка..
Аз не съм ходил на лекар Пия си витаминки и тайлолче и ще се орпавя до 2-3 дни Ако не стане ще пробвам ч чай с ром - той лекува гърлото
на него ... казал е на ТЕБ че НЯМА ... значи няма ахахахах
това нищо не значи. блях
ами изчакай сега дали ще ти се обадиии .. ако да - ясна е работата
то ние го караме на фейсбук комуникация #sad_story
е тогава без да се заблуждаваш - Явно просто иска да ти прасне 1 м*до Поне на мен така ми звучи
Йеп. И антаркткика бива (пак нейна). Общо взето МЪЖЕТЕ в офиса слушат доста Амарал
Няма лошо, те са една от хубавите испански групи, аз също много ги слушах преди. Даже старите им работи още ми харесват. ^^
Абе не е лоша ама както казваш - може и по-добре. Като цяло май е само тази група която ми е направила впечатление. И хитанооооооо песни
Бих ти препоръчала Естопа, но и те се съсипаха отдавна. Д'ох, май с всичките така стана. :д
Естопа не ми пасва нещо. Може би точно защото не ги знам отдавна
супер,аз ще съм точно след даскало и ще дойда да отпусна малко и да ви досаждам ахахаа
след 3 часа свършвам ра'ота, ще видя колко ще спя през деня и кат' стана мога да видя да дойда... стига да не ме мързи
btw тая О!Шипка е на улица Шипка нали ?
Нямам представа, ще го диря като ида
Мисля, че да
лекинка и дано не пукнеш ;d
докато не зарасне е супер гадно, но ще се справиш )
а дано няма повече постове: )
@FromTheInside знам ахаха усещам го трудно беше докато заспя ама обецата почна да се нагажда в устата ми Боли понеже езика е мускул и като задвижиш - pain
дам :/
с бира върви всичко!
колите не вървят с бира
вървят, вървят... Бутал ли си джуган от бира пиян?
бирата е гориво за човека, а той няма граници
+1 за всички
@viktorkoichew какво е това скайп?
@Gothika47 аз пък имам едни семенца, чудно може да си изкараме!
are stfu we
@viktorkoichew имам чувството че и на теб ти трябва едно дърпане да поуспокоиш треперещите ръце
ахаха душици
на хард диска :/
ужас е, трябва да си нося харда в София... А сега май няма да мога :/
честит да ти е!
Oct 28 2011, 10:38Мерси
Oct 28 2011, 10:42Честитка !
Gingerbread-а добре ли върви ?
Oct 28 2011, 15:33Доста съм доволен
Oct 29 2011, 01:29Честито, дано нямаш проблеми с Kies-a
Oct 29 2011, 18:33