Hamaelleon
@man0l : виж какво имах предвид за условията за гласуване (подлежи на редакция, но общата идея е това), мисля, че така ще е доста по-обективно?
http://www.vlkomarov.info/cocki-2008/terms/
nickname778
@naddito що тогава и мене не ме направите журиращ ? Максимално обективен и безпристрастен съм ( нареждаме парите по купчини, и на който е най-голяма - печели )
don-Martini
ОНП - Обектно Неориентирано Програмиране... това ме карат да правя... @@%$%^
fengi
СДАДОХМЕ ОБЕКТААААААААААА ИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!! (happy a lot)
georgimateev
момчета, някой може ли да ми помогне с тоя JavaScript pls ... Сефте в живота си пиша обекти и малко позабих
http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=25815
rhea
Някой да знае маршрутка, което да хвана около Попа и да ме закара на бул. Самоков, аудио-визуален център Орфей ми трябва там като обект.
dichev
Успяхме да заснемем слънчевото затъмнение днес, беше само частично. Поставихме фолио на обектива и горе-долу стана нещо. Който е пропуснал да го види...
http://dichev.com/blog/photos/sun-eclipse-2008-08-01/