Търсене на постове: обект

1226950205932288.jpg drJeckyll
xu xu xu :) i wiki-тата са обект на spam :)<Jeckyll.NET>
Владимир Комаров
Hamaelleon
@man0l : виж какво имах предвид за условията за гласуване (подлежи на редакция, но общата идея е това), мисля, че така ще е доста по-обективно?
http://www.vlkomarov.info/cocki-2008/terms/
Владимир Комаров
Hamaelleon
@miss а много по-обективно ще е ако първи критерий е брой уникални положителни вотове, и така и мисля да направя; т.е някой може да има 400 гласа, направени от
Георги Гърдев
GeorgeSG
@podmatrix, не е за това.. А щото вие по-закоравелите метъли нямате метод smile() на обекта face.. Ако мога да се изразя по програмистки :D
Георги
nickname778
@naddito що тогава и мене не ме направите журиращ ? Максимално обективен и безпристрастен съм ( нареждаме парите по купчини, и на който е най-голяма - печели )
Мартин
don-Martini
ОНП - Обектно Неориентирано Програмиране... това ме карат да правя... @@%$%^
Ясен Цеков
fengi
СДАДОХМЕ ОБЕКТААААААААААА ИЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ !!!!! (happy a lot)
Георги Матеев
georgimateev
момчета, някой може ли да ми помогне с тоя JavaScript pls ... Сефте в живота си пиша обекти и малко позабих
http://forums.bgdev.org/index.php?showtopic=25815
Ив
rhea
Някой да знае маршрутка, което да хвана около Попа и да ме закара на бул. Самоков, аудио-визуален център Орфей ми трябва там като обект.
Александър Дичев
1217594400924493.jpg dichev
Успяхме да заснемем слънчевото затъмнение днес, беше само частично. Поставихме фолио на обектива и горе-долу стана нещо. Който е пропуснал да го види...
http://dichev.com/blog/photos/sun-eclipse-2008-08-01/
Snoopy
blacksnoopy
@eagle Може да снима де. Няма да работи аутофокуса, защото в тялото на d60 няма вграден мотор за аф, а AF-S са с вграден мотор в обектива.
Snoopy
blacksnoopy
@eagle Не може да снима с по-старите обективи на никон, а само с AF-S. Иначе никон рулз :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@NetCutter, еми на Visual C++ е писана играта и ползва IE обекта :) За повече инфо - @phpBG :)
Владимир Комаров
Hamaelleon
@antubis: за изгледът ще има грижата после някой от дизайнерите.. сега като направих иконките си почвам вече баш моята работа.. масиви, класове, обекти, пф :)
Snoopy
blacksnoopy
Един месец не можах да си намеря капачето на обектива на никоня. Оказа се, че е у една приятелка ;d Поне го намерих :)
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата