Търсене на постове: обект

Ruslan Trad
Sham
@_GaN_ обективността в този спор е относителна,при условие,че има предубеждение и какви ли не шитове.
GaN
_GaN_
@Sham При този род спорове именно чувствата пречат на обективността ;)
1214818985684399.jpg euro2008
Евро 2008 е било обект на терористична заплаха
http://euro2008.sportni.bg/?tid=40&oid=2501941
Бу
missby
Защо хората, особено жените, толкова се ужасяват някой някога да не погледне на тях като на сексуален обект? Какво страшно има в секса?
Красимир Крумов
1212581926713840.jpg leonartis
Охраната завод в Разград.Отпред пише, че в обекта се влиза само след проверка на багажа.Аз само исках да го питам за пътя до хотел Централ.Тихо да не го събудя.
Владимир Комаров
Hamaelleon
@voic4e: -> на по,по предишната ми работа ни беше обект и за да те пуснат вътре те опаковат ей така.. абе забавлявали сме се в междучасието :)
Емил Станчев
Emyto
Оправих си багажа, почистих си филтрите и обектива и съм готов за път :)
Антоан
toonito
Днес съм ранобуден някъв. Сега ще разцъкаме кофейнче, кроасанче абе секви зарибявки....после отивам навън за 1 час и дано тоя път работят търговските обекти....
Емил Станчев
Emyto
@eagle, аз ти написах коментар относно обективността на анкетата. Хората може да си гласуват за боза, колко си искат ;)
GaN
_GaN_
И разбира се, като изключим пропагандата, вижте обективно - http://zamunda.net/details.php?id=98164 - Основно интервютата гледам аз. Те са интересните!
Rosh_twO
опитвам се да намера в дебелата 800страници книга за 3dsmax как се преместваше центъра на обекта..
Страница: 17 18 19 20 21

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата