blacksnoopy
В САЩ iPhone 3G , без договор с оператора AT&T, ще струва 600 долара за 8 гигабайтовия модел. 16GB - 700
http://avtora.com/news/nowini/po_400_dolara_za_razblokiran_iphone_w_s...tite
berserk
най накрая се приключиха мъките с избора на почивка, турция ще е, по лошото е че стигнах до извода че и както всичко в бг туроператорите не струват
euro2008
Опера за футболните фенове във Виена два дни преди финала
http://sportal.bg/euro2008/news.php?id=2027
YanaMitseva
бахти и офцете... ква е тая мода да се "поглезиш" с операция бе?! леееее! побъркани патки!
euro2008
Операция "Бръснати глави", ако Испания стане шампион
http://www.sport1.bg/sport1/node/99237
zhesto
Нов пост с Опера. изглежда проблема е с JS на Firefox - изобщо не показва лентата с attachments и брояча на символи
euro2008
Туроператорите в Русия отказаха феновете от полуфинала във Виена
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=518121
Virosss
Еха... дойде времето да си сменя операционната система и вуала... вече съм под Линукс Убонту... Много играчка имаше докато се преборя, но си е кеф занимавката.
RuuL
из центъра върлуват нов тип лепки продават абонаментни карти за опера и някакъв спа комплекс много са досадни като муха лайнарка