Търсене на постове: песни

Йорданка
tenderlilac
ооо и заваля по-силно! и с мама и сестра ми украсяваме и слушаме коледни песни и ядем сладки и изобщо РАЙ. ^^^^^^^
Ally
alish
@t0m3kk хех мерси. не съм фен. ама песничката не е лоша.
Axel
axel
Препоръчайта романтични песнички...
Светослав Стоянов
svetoslav
Много яка песничка, няма какво повече да коментирам. Все пак вокалистката на WT я изпълнява :)
шУс!
notexist
@alish йеп, вери найс мюзик.. мойта алекс ме черпи с песни :Р
hurmaqny
@alish мен ако ме питаш за имената на песните им ще избягам с подвита опашка ;д мога само да си тананикам две-три мелодии ;д
Георги Цветанов
t0m3kk
Сутринта докъто си чаках снимката от рентгена чух тая песничка и ся докъто се сетя за кривото име на ипълнителя, да я намеря се видях в чудо, но все пак :Р
Георги Динков
gogata2427
Нещо ме зарибиха песните на Устата..
Николай
skypecheck
Пускат стари , но любими песни. Ехххх спомениииииии :)
Axel
axel
Песничка
rups
Една от любимите ми песнички напоследък :)
шУс!
notexist
@SaTaSi Много любима и моя песничка :Р поздрав с нея :Р
http://satasi.edno23.com/view/post:439943
hurmaqny
Играя си да транспонирам песнички! Много е забавно! ^^
Axel
axel
@aleksoft не лоша песничка
Георги Динков
gogata2427
Какви песни слушам само,Йовано,Йованке.. Не че са лоши ама след малко ше тренирам.. :D
Страница: 57 58 59 60 61

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата