Търсене на постове: песни

y-t-ass
@axel аа, ясно. но пък виждам, че се е намерила песничката, кто е добре:). <d
Мартин
music-text
Ne-Yo (feat.Fabolous)-Make Me Better приятна rnb песничка :)
http://music-text.eu/view.php?id=12340
Axel
axel
Някой има ли представа как се казва тази песничка? Че от известно време се мъча да я намеря, но не мога... Мерси предварително!
Йордан Яламов
Yalamov
Добра компилация :) Качва се веднага. Вече имам около 600 песни хопец повечето xD
http://zamunda.net/details.php?id=191854
Емануел (Емо) Янкулов
eyankulov
Изядох си сандвича и изгледах тази песничка по the voice
Стефан Митев
Rx-Ende
@GeorgeSG Бате, уйнампа ми е на шафъл :D То не бяха коледни песнички, то не беше Weird Al Yankovic, то не беше чудо :D:D
Георги Цветанов
t0m3kk
@sown само колко често я пея тази песничка... @Paola ти най-накрая почна да викаш за наще, а? :D
Мартин Маринов
podmatrix
Снощи в нощния бар чух две песни дето ги имам и ме тормози на кой бяха, та ся ги търся...
Иван Савков
sandprince
баща ми пак слуша некви заспали песни :D
Георги Цветанов
t0m3kk
Поздравяват ме със старичка чалгица... Все един и същ човек, и песните с които ме поздравява с такива любовни песнички...
Радослав
Soul4o
хаха, тея някой ако ги набара как ще ги съди... сума ти песни имат на сайта си качени :)
Радослав
Soul4o
с 5 секунден sleep, песните ще са ми изтеглени след около ~1 час :)
Радослав
Soul4o
такам, започнах да си точа песните от сайта... оказаха се повече от колкото предполагах (около 500) :)
Светослав Стоянов
svetoslav
@Momchil тая песничка е доста здрава :)
шУс!
notexist
поздрав с тази песничка от блога ми :)
http://wp.me/pBrSN-1F
Страница: 66 67 68 69 70

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата