axel
Някой има ли представа как се казва тази песничка? Че от известно време се мъча да я намеря, но не мога... Мерси предварително!
eyankulov
Изядох си сандвича и изгледах тази песничка по the voice
podmatrix
Снощи в нощния бар чух две песни дето ги имам и ме тормози на кой бяха, та ся ги търся...
t0m3kk
Поздравяват ме със старичка чалгица... Все един и същ човек, и песните с които ме поздравява с такива любовни песнички...