Търсене на постове: песни

Ally
alish
@schizophrenia не бе - представям си го реалистично.иначе на японската песничка хич не й липсва автентичност... особено когато ми я пишеш xD
Ангел
angelovarna
Въх, приятна песничка: THELKSI - MH XEIROTERA
Георги Цветанов
t0m3kk
@notexist ами аз я рипнах, но с ниско качество тамън щях ти я правя с перфектно :D Макар, че песничката ме зариби и ще ти дам линк за сваляне, та ако искаш :)
шУс!
notexist
@venom успяяяяях мерсиии :* @t0m3kk вече имам песничката, благодаря ти все пак за отзивчивостта :)
Георги Цветанов
t0m3kk
@schizophrenia е то аз съм нещо като Колумб той е открил америка, аз другите неща :D:D А и песничката е айляче...
hurmaqny
Юху една от любимите ми песни :D
Мартин
music-text
Много зарибяваща песничка :)
http://music-text.eu/view.php?id=10215
Алекс
alex95
Обаче Crash Love е много як.. определено afi са си сменили стила обаче винаги са яки. Много енергични песни :)
Мартин
music-text
Стара,но приятна песничка от Taio Cruz :)
http://music-text.eu/view.php?id=12053
Руси Веселинов русев
RusiMC
Някой да има песничката на "Малките цени"? Песента на магазини "ПЛЮС".
Иван Савков
sandprince
Skillet имали готини песни. кефят ме
Теодор Георгиев
tedo92
@sandprince точно това е разликата между "да си фен" и "да харесваш". "да знаеш дискографията им" и "да харесваш някои песни, които си чул" (:
Иван Савков
sandprince
@tedo92 може да прозвуча тъпо, ама това че си фен на някоя група не значи че трябва да слушаш всичките им песни. прави си подбор ;)
Иван Савков
sandprince
@tedo92 все пак си имат някои култови песни - what have you done, stand my ground, memories...
Иван Савков
sandprince
@tedo92 щоот с @man0l не вниквате в песните ;)
Страница: 67 68 69 70 71

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата